Bir İlk Aşk Hikâyesi “Delidolu”

Romantik, eğlenceli, tatlı, sımsıcak, heyecanlı, fırtınalı, kırgın ve kırılgan… “Delidolu” bir ilk aşkın tüm inişli çıkışlı duygularını anlatan bir gençlik romanı…

Pena Yayınevi, Time dergisinin Dünyanın En Popüler 16 Genci listesindeki, çiçeği burnunda genç İngiliz yazar Beth Reekles’in internette büyük popülerlik kazanan romanı “Delidolu” ile ismi gibi delidolu bir ilk aşk hikayesi sunuyor. “Delidolu”, tatlı, romantik ve iyi yazılmış bir roman.

Aşkı yeni tanıyan iki genç: Rochelle Evans ve Noah Flynn. Elle sevimli, popüler ve delidolu… Noah ise tam bir baş belası, hoppa ve bir oyuncu… Üstelik Elle’in en yakın arkadaşının abisi. Elle okulun kermesi için bir öpücük standı kurmaya karar verir ve stantta Noah ile öpüştüğünde hayatı tamamen değişir. Fakat bu sıra dışı durum onun için tam bir hayal kırıklığı olacaktır…

“Delidolu” sonunda gerçek insanlar arasında geçen bir aşk hikâyesi arayan genç okurların yeni ‘hit’i olma adayı bir roman.

PAYLAŞ
Önceki HaberDemet Akalın’dan Yeni Albüm “Rekor”
Sonraki HaberKate Upton Bikini Sahnesinde Kötü Olduğunu Söyledi
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.