Billionare Club’da Kenanlı Bayram

Türkiye’nin ilk ve tek mega/giga yat kapasiteli marinası Palmarina Bodrum’da bulunan Billionaire Club, benzersiz konseptiyle eğlenceye renk katmaya ve dünyaca ünlü starları ağırlamaya devam ediyor.

Bayram dönemi için İtalya’dan özel olarak gelen, renkli ve son derece eğlenceli robot şovların ve özel akrobasi gösterilerinin gerçekleştiği Billionaire Club Bodrum’da, bayram partilerinin kapanışını Türk pop müziğinin sevilen ismi Kenan Doğulu yaptı. Uzun yıllardır bir gece kulübünde sahne almayan Doğulu, 11 Ağustos Pazar akşamı verdiği unplugged konserle Billionaire Club için bir ayrıcalık yaptı. Bodrum’da, sevenleri ve Billionaire Club müdavimleri ile buluşan Kenan Doğulu, bu keyif dolu akşam ile unutulmaz bir bayram hediyesi verdi.

Ünlü İtalyan iş adamı Flavio Briatore’nin sahip olduğu, Türkiye’de ilk olarak The Istanbul Edition Hotel içerisinde açılan Billionaire Club ile İstanbul gece hayatına iddialı bir giriş yapmıştı. İstanbul’dan sonra kendine özgü eğlence tarzını Bodrum’a taşıyan Billionaire Club; en son teknoloji ses ve ışık sistemleri, İtalya’da özel olarak yaptırılan beyaz ve altın renklerin hakim olduğu tasarım ürünleri ve göz kamaştıran dekorasyonu ile Bodrum tutkunlarının gözde eğlence adresi olmaya devam ediyor.


Volkan – İrem Büyükhanlı


Özcan – Aylin Tahincioğlu


Ralf – Sanem Tezman


Mana – Kerem Hattat


Mehmet – Melisa Mutlu


Selin – Abdullah Burnaz


Hande Acar – Selin İmer


Esra Karakaya – Murat Cevahir


Işıl – Rüştü Reçber

PAYLAŞ
Önceki HaberThe Marmara Manhattan’da Penthouse keyfi
Sonraki HaberEmircan Güray’dan “Yanıma Yaklaşma” Sürprizi
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.