Beyazperde de 4 yeni Film

Bu haftasonunu beyazperde ile süslendirmek istiyorsanız. Birbirinden güzel 4 yeni film vizyonda. Zaman, Deja Vu, Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen ve İberia adında 4 film konuları ile ayrıntılı bir şekilde sizlerleÂ…
Zaman; Se-hi ve Ji-vu yıllardır birlikte olan bir çifttir. Se-hi, yüzünden sıkıldığını düşündüğü Ji-vu’ya artık yetmediği fikrine kapılınca, ortadan kaybolur. Ji-vu kırılmıştır, ancak bir süre sonra kız arkadaşının yokluğuna alışır ve tanıştığı bir garsona aşık olur. Dram türünde bir film olan “Zaman” sinemaseverler ile buluşur.
Deja Vu; New Orleans’taki bir feribota konulan bombayla meydana gelen büyük patlamanın ardından kanıt toplaması için çağrılan patlayıcılar konusunda uzmanlaşmış ATF Ajanı Doug Carlin, insanların beyninin içindeki “deja vu”ların her şeyden daha güçlü olduğunu keşfeder. Bu da, yüzlerce masum insanın hayatını kurtarmak için beyninin en derin dönemeçlerinde bir yolculuğa çıkmasına yol açar. Deja Vu duygusu geçmişten gönderilen bir uyarıysa veya geleceğe dair ipuçlarını barındırıyorsa? Bu filmi kaçırmayın…
…Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen; Kendine güveni olmayan Roger (Jon Heder), kendini geliştirme kursuna katılmaya karar verir. Dersi Dr. P (Billy Bob Thornton) adında gizemli biri vermekte ve kursa katılanlara kendine güvenmeyi ve kadınları tavlamayı öğretmektedir. Öğrettiği teknikleri kullananların içindeki aslanı ortaya çıkaracağını savunan Dr. P’nin garip teknikleri ilk başta sınıfta bir kargaşaya yol açsa da kendine güven konusunda yol kateden Roger dersleri almaya devam eder. ABD 2006 yapımı film, komedi türünde olup hafta sonunuzu değerlendirmek için güzel bir alternatif.
İberia; İspanyol besteci Isaac Albeniz’den (1860-1909) esinlenen İberya, dans ve müzik ile eşsiz bir şekilde bütünleşmiş bir müzikal film. Flamenko, klasik dans, bale ve modern dansın nefes kesen disiplinini bir araya getiren film, anlatılacak hikayenin zaten müziğin içinde bulunduğu otantik bir müzikal. İspanyol sinemasının usta yönetmeni Carlos Saura’nın imzasını taşıyan film tam bir görsel ve işitsel şölen. İspanya ve Fransa ortak yapımı olan film insan hayatında müziğin önemli bir yeri olduğunu savunuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberBuz Hokeyi Dünya �?ampiyonası A
Sonraki Haber2007 Yilinin Ilk Cumasi Mekanlar Tatil Yapti
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.