Belali Aile ASTda.

Coline SERRAEU’nun yazdığı Rutkay AZİZ’in yönettiği “BELALI AİLE” 10 KASIM 2006 Cuma günü saat 20.00’de Ankara Sanat Tiyatrosu’nda izlenebilir. ANA TEMA

5 çocuklu, yoksulluk sınırında bir işçi ailesi.İki odalı küçük bir evde yaşıyorlar. Kızlardan biri evlenmiş, biri evlenmek üzere. Ortanca erkek çocuk yurtdışında çalışıyor. Büyük, tıp okuyor. En küçükleri lisede. Evin tek gelir kaynağı baba. Ailenin kurtuluş umudu, tıpta okuyan büyük oğul. Oyun gülünç, buruk, acılı, sürprizli bir gelişim izliyor. Toplumdaki sosyal, ekonomik zorlukların, yapılan askeri darbenin aileye yansıması, içinden çıkılmaz durumların sürprizli ve fantastik çözümleri oyunu oldukça ilginç bir hale getiriyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberCumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun
Sonraki HaberRamazan Sonrasi Ilk Cumartesi
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.