Başkent Yeni Yüzünü Seçti

Başkent Yeni Yüzünü Seçti

Bu yıl 6.’sı düzenlenen Models of Fashion güzellik yarışmasının reklam yüzü yüzlerce başvuru arasından seçilen 21 yaşındaki Ezgi Kuşdemir oldu.
Ankara’nın geleneksel hale gelen güzellik yarışması Models of Fashion’ın 2014 reklam yüzü belli oldu. İnternet üzerinden gerçekleştirilen oylama sonucunda finale kalan güzeller arasından 21 yaşındaki Ezgi Kuşdemir, yarışmanın bu yılki temsili yüzü seçildi. Hürriyet Ankara’nın haberine göre internet oylaması sonucunda yarışmanın reklam yüzü seçilmeyi başaran 21 yaşındaki Kuşdemir, aslen Balıkesirli olduğunu belirterek, “Hacettepe Üniversitesi’nde çocuk gelişimi bölümünde okuyorum. Yarışmaya katılmaya arkadaşlarımın desteğiyle karar verdim. Hayatımda hem sanatsal olarak hem de sosyal aktivite olarak büyük bir değişiklik oldu. Kendi mesleğimi de çok seviyorum ancak yüz modelliği ve oyunculuğu da heyecan verici buluyorum” diye konuştu.

Önceki HaberBaşkent’te Akün ve Şinasi Sahneleri’ne Darbe
Sonraki HaberÖzlem Bitiyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.

YORUM YOK