Başarının Psikolojisi

Hayatınızı sorgulamaya hazır mısınız? Eğer yanıtınız evet ise, işte tam size göre bir kitap… Yaşadıklarınıza dair kendinizi ve hayatınızı sorguluyor musunuz? İçinizden bir ses zaman zaman “hayır, işimden ve hayattan beklediğim bu değil” diyor mu? Para için endişeleniyor musunuz? Yaptıklarınızın yüzde kaçı sizin için anlamlı ve keyifli görünüyor?
Bu sorulara verdiğiniz yanıtlar sizi memnun etti mi? Yoksa bir şeylerin farklı olmasını mı arzu edersiniz? Öyleyse okuyun…

Başarının Psikolojisi
Yazar: Ali Karakuş
Yayınevi: Dharma Yayınları
Türü: Psikoloji / Bireysel Gelişim

PAYLAŞ
Önceki HaberUludağ yıkılıyor
Sonraki HaberCEM KARACA’yı KAYBETTİK
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.