Başkent sinemalarında bu hafta

3 Nisan Cuma günü itibariyle Ankara’da vizyona giren filmler Vin Diesel’in başrolünü kaptırmadığı ‘Hızlı ve Öfkeli’nin dördüncü filmi, Morgan Freeman’ın usta bir soyguncuyu canlandırdığı ‘Son Oyun’, yeni jenerasyon korku filmleri olan ‘Vahşet Partisi’ ile ‘Kıymık’, başrollerini Owen Wilson, Jennifer Aniston ve yaramaz bir Golden Retriever’ın paylaştığı ‘Marley ve Ben’ filmi.

Geçtiğimiz haftalarda sinemalara giriş yapan ve halen vizyonda olan filmlerden bazıları ise fantastik filmseverlere özgü yaratılmış ‘Karanlıklar Ülkesi: Lycan’ların Yükselişi’, Elijah Wood’u alşılmadık bir biçimde polisiye filmde gördüğümüz ‘Oxford Cinayetleri’, Renee Zelweger’i hırslı bir işkadını olarak izlediğimiz ‘Kasabanın Yenisi’, Mickey Rourke’u yaşlı ama gururlu bir Amerikan güreşçisi olarak izlediğimiz ‘Şampiyon’ ve Türk filmleri ‘Yengeç Oyunu’ ile ‘Hayat Var’

PAYLAŞ
Önceki HaberJimmy Van M @ Faces Club
Sonraki HaberSatsuma 18 Nisan 2009
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.