Ba’balık Restaurant Oran’da hizmete girdi

Ba’balık Restaurant adında da anlaşılacağı gibi Balık Restaurant olarak hizmet veren bir mekan. Bilenler bilir mekan Oran’da senelerce hizmet vermiş olan eski Winehouse’un binasında hizmet veriyor.

Şık ve modern bir dekora sahip mekanda, balık ve diğer tüm deniz ürünlerine ulaşmak mümkün. Mekan ana bahçesi, kış bahçesi ve kapalı mekanıyla oldukça büyük bir hacime sahip. Lüks kategorisine girmesine rağmen uygun fiyatlarıyla dikkat çeken mekanda Çarşamba Cuma ve Cumartesi geceleri de canlı müzik hizmeti de veriliyor.

Ba’balık Restaurant Rez: 03124901711
Adres: Rafet Canıtez Caddesi Arif Nihat Asya Sokak. No: 37/A Oran

PAYLAŞ
Önceki Haber“Akıllı Sadelik” LG G3 Beat
Sonraki Haber17 Ekim 2014 Fotoğrafları Galeri’de
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.