Avon’dan Hadise ve Engin Altan Düzyatanlı Yeniyıl Kutlaması

AVON yeni yıl kutlamalarına başladı. AVON’un yenilenen makyaj kategorisi AVON Color’ın yüzü Hadise ile stil sahibi erkeklerin tercihi AVON Elite Gentlemen’in yüzü Engin Altan Düzyatan, AVON’un yılbaşı katalog çekimleri için birlikte objektif karşısına geçti. Son derece eğlenceli geçen çekimlerde iki ünlü yıldız, AVON tutkunlarının yeni yıllarını kutladı. Çekimlerde Hadise’ye Avon ürünleri ile 3 farklı stilde makyaj yapıldı, styling’i Claudia Schiffer’dan Alanis Morrisette’e kadar birçok ünlü isimle çalışmış olan Sophie Kenningham yaptı. İkilinin fotoğraflarını İngiltere’nin önde gelen moda fotoğrafçılarından Paul Farrel çekti.

Hadise, AVON’un yeni yıl kataloğunda, yılbaşı partisine hazırlananlar için favorisi olan makyaj ürünlerini keşfetmeye davet ediyor. Göz kamaştıran pırıltılarla, gizemli bir görünümle ve fütüristik altın tonlarıyla yılbaşı partisi için ideal makyaj alternatiflerini AVON kadınlarıyla paylaşıyor.

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan da centilmenlik ve tarzı yansıtan yılbaşı hediye setini öneriyor. AVON Elite Gentlemen parfüm ve son derece şık kalemden oluşan hediye seti, yeni yılda erkeklerin vazgeçilmezi olacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberSalata’da Yeşilçam Geceleri
Sonraki HaberTwist’te %50’ye varan indirim
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.