Ateş Altunyava’nın Doğumgünü Şahhne’de kutlandı.

Altınyuva Holding A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve MKE. E. Asbaşkanı Sami Altınyuva’nın oğlu İsmail Ateş Altınyuva’nın 3. yaş günü partisi, Altınyuva Ailesi’nin yakın dostlarıyla birlikte Şahhane Restoran’da kutlandı. 200’e yakın davetlinin katıldığı gecede Sami Altınyuva’yı iş dünyasından birçok arkadaşı ve aile dostları yalnız bırakmadı.

Siyaset ve spor camiasından geceye katılamayan birçok isim de çiçek ve telgraf yollayarak genç iş adamını kutladı. Yeniçerilerin eşliğinde salona giren İsmail Ateş ise doğum günü pastasını arkadaşlarıyla birlikte keserek doğum gününün tadını çıkardı. Birbirinden güzel sahne şovlarının da bulunduğu doğum günü partisinde, Yeteneksizsiniz de finale kalan İlker Atak, robot hareketleri ve Michael Jackson danslarıyla misafirlerden büyük alkış topladı.
br> Gecenin sonunda doğum gününe katılan misafirlere teşekkür konuşması yapan Sami Altınyuva, “Her şey herkes için daima güzel olsun, İsmail Ateş Altınyuva’nın düğününde de inşallah beraber oluruz” diyerek, kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

{gallery}2011/sami19subat{/gallery}

PAYLAŞ
Önceki HaberNOW or NEVER Saklıkent’te
Sonraki HaberJames Dean de bu hafta
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.