Aşkın ve Romantizmin Mücevhere Yansıması…

Zamansız modayı benimsemiş, romantik, hayalperest ve yenilikçi kadınlar için tasarlanan Belle Atasay’ın “Hope” koleksiyonu; gündüz şıklığını geceye taşıyan stil sahibi kadınları, şıklığı kadar zarafetiyle de göz dolduran ikonik tasarımlarla buluşturuyor.Yalın bir görünüme sahip entelektüel kadının şehirli hayatından vurgular taşıyan rose quartz yüzük ve küpe, dinginliği detaylarda yansıtırken; üç boyutlu figüratif yapısıyla günün her anında farklı stillerin tercihi oluyor. Altının yarı değerli taşlarla flörtünü zarif ve elegan çizgilerle birleştiren “Hope” koleksiyonu, stiline önem veren çağdaş kadının romantik tarzına ışık tutar nitelikte.

Yarı değerli taşlarla renkli bir şıklık yaratılabileceğinin en iyi örneği olma niteliği taşıyan “Self” koleksiyonuna ait bileklikler, mücevherin ışıltısını renklerin enerjisiyle bütünleştiriyor.
Altının renkli taşlarla ahenkli dansını, farklı mücevher alternatiflerinin hayat verdiği capcanlı bir koleksiyonla karşımıza çıkaran Belle Atasay, stiliyle konuşturmayı seven kadınları kendine çekiyor. Ay taşının zarafeti, alexandrite taşının ağırbaşlılığı, rose quartzın romantizmini altının sarı rengiyle en yalın şekilde harmanlayan, öte yandan zarif tasarımıyla da dikkatleri üzerine toplayan Atasay Belle “ Self” koleksiyonunda yer alan bileklikler, günün her anında ışık saçıyor. Renkli taşlarla hazırlanan tasarımlar; ister iş yemeğinde, ister kokteylde şıklığını konuşturmak isteyen kadınlara yeni bir bakış açısı sunuyor.

Belle Atasay’ın özgün tasarımları, gündüz ve gece kombinlerini renkli ve şık aksesuarlarla bütünleştiren, tutkulu, özgür ve bohem stili seven kadınların unutulmaz anlarının en şık tanığı oluyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberÜnlü Aktör Optimum’da Mutfakta
Sonraki HaberHande Yener ve Gece Yolcuları Haftaya Ertelendi…
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.