Artık Kate Winslet‘ın da Yıldızı Var

‘Hall of Fame’ kaldırımında artık güzel oyuncu Kate Winslet’ın da adı yazılı…

Kariyeri süresince çeşitli rollerde izleyici karşısına çıksa da, Titanik filmindeki Rose DeWitt Bukater ile akıllara kazınan, Eternal Sunshine of the Spotless Mind filmindeki Clementine Krucynzski karakteriyle daha geniş kitlelere ulaşmayı başaran ünlü aktris Kate Winslet Hollywood’daki ünlü ‘Hall of Fame’ kaldırımına adını yazdırmayı başardı.

22 yaşında, iki Akademi Ödülü (Oscar) adaylığı elde edebilme başarısını gösteren en genç oyuncu rekorunu kıran Winslet, Akademi ödüllerine üç, dört, beş ve altı kere aday gösterilen en genç oyuncu olmayı da başarmıştır.

PAYLAŞ
Önceki HaberBaharda Eşinizle Zayıflayın
Sonraki HaberAnkara’da Bu Gece…
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.