Araba var, birde Mercedes var

Mercedes “AMG Vision Gran Tourismo” konsept modeli Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tam anlamıyla şov yaptı

Grand Tourismo oyunu için tasarlanan Amg Vision, konsept olarak ete kemiğe büründü. Otomobillerin ilk içten yanmalı motorlarından itibaren sektörün en en önde gelen firmalarından biri hiç kuşkusuz Mercedes, firma adıyla Daimler Benz. Mercedes AMG Vision Gran Tourismo şişkin çamurlukları, dev jantları, ince yapılı ve kameralı yan aynaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bunun dışında Mercedes AMG Vision Gran Tourismo’da kapılar yukarı doğru açılıyor.

Gizlenebilen bir spoyler ile donatılan konseptin arka kısmında sekiz adet egzoz çıkışı bulunuyor. Arka camı bulunmayan otomobilin tavanında bir hava girişi yer alıyor. Büyük sayılabilecek bir difüzöre de sahip olan Vision Gran Turismo’nun yan etekleri de oldukça geniş.

Araç görüntüsüyle uzay araçlarını çağrıitırıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberVatan Victoria’s Secret a özendi
Sonraki HaberLinet – Meşrep – 22 Kasım 2013
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.