Ankara’nın Güzellik & Bakım Merkezi Karma Beauty Center Açıldı

Ankara’nın Güzellik & Bakım Merkezi Karma Beauty Center Açıldı

Lüks ve kaliteyi yeniden tanımlayan hizmet anlayışı ile yol alan JW MARRIOTT ANKARA’nın güzellik ve bakım merkezi KARMA BEAUTY CENTER geçtiğimiz günlerde kapılarını açtı. Hayatınıza güzellik katmak için açılan merkezde aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Kaliteli, lüks, seçkin hizmetleriyle misafirlerini ağırlayan ve onlara olabilecek en konforlu yaşam merkezini sunan JW Marriott Ankara şimdi de kendiniz için yapabileceğiniz “en doğru tercih”le sizi karşılıyor.

Geçtiğimiz günlerde özel bir davetle kapılarını açan Karma Beauty Center misafirlerden tam not aldı. Merkezi gezen, verilen hizmetler, kullanılan ürünler, cihazlar ve teknolojileri hakkında bilgi alan konuklar ilk randevularını da burada aldılar.

Dünyaca ünlü bakım ürünlerini, son teknoloji cihazları ve en önemlisi işinin uzmanı isimleri Karma Beauty Center’da bir araya getiren JW Marriott Ankara hizmet skalasını her geçen gün biraz daha genişleterek yola devam ediyor.

Cilt yenilenmesinde kullanılan Mikrodermabrazyon, ciltte sıkılaşma, toparlanma ve gençleşme sağlayan Radyofrekans, özenli cilt temizliği yapan Ultrasonik peeling, cerrahi olmadan gençleşmenin avantajlarını sunan Dermapen JW Marriott Ankara’nın güzellik merkezinde yer alan yeni jenerasyon cihazlardan sadece bir kaçı. Zengin bir cilt bakım menüsü oluşturan Karma uzmanları, kapıdan girdiğiniz ilk andan itibaren kendinize en uygun hizmeti bulabilmeniz için sizin yanınızda olacaklar. June Jacobs Collection ve Thalgo La Beaute Marine marka ürünlerin kullanıldığı merkezden çıktığınızda kendinizi tazelenmiş ve yenilenmiş hissedeceksiniz.

El & ayak bakımında da en üst ve güvenilir teknolojiyi kullanan Karma Beauty Center medikal bakımlardan manikür & pedikür gibi standart bakımlara kadar çeşitli hizmetler veriyor. Medikal ayak bakımında 90 yıllık tecrübeli marka Ruck’ın ürünleri kullanılırken el & ayak güzelliğinde dünya lideri olan profesyonel CND ürünleri tercih ediliyor.

Merkezde yüksek standartlarda uygulanan sterilizasyon ve konforlu dekorasyon huzurlu ve rahat bir deneyim yaşamanızı sağlayacak. Konusunda uzman ekipler tarafından verilen kuaför hizmetleri arasında ise her türlü saç bakım, kesim, fön, makyaj ve traş işlemleri bulunuyor.

Siz de vakit kaybetmeden JW Marriott Ankara’nın en yenisi ve en lüksü olan Karma Beauty Center’ı deneyimleme fırsatı yaratın.

YORUM YOK