Ankara’da yazlıklar da eğlence kokteyl havasında!

Ankara’da bulunan yazlık (açıkhava) mekanların hepsinde sorun aynı. Yüksek sesli müzik. Özellikle evlerle daha çok içiçe girmiş C’hall ve Sea’s de ön plana çıkan bu sorun kısık sesli müzik nedeniyle gecelerin kokteyl havasında geçmesine sebep oluyor. Maybeach ve Salata Terrace bu konuda daha rahat gibi gözükse de gece yapılan yüksek sesli müzik yayını o sessizlikte ister istemez bölge sakinlerine ulaşarak rahatsız edebiliyor.

İşletmeler, mekanların kapalı kısımlarını kullanarak eğlencenin devamını sağlasa da, Ankara’da gece 04:00’de yüksek sesli müzik yapabilecek yazlık mekanın bulunmaması keyif kaçırıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara geceleri tek güne oynuyor!
Sonraki HaberSchumi kendi rekorunu kırdı.
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.