Ankara’da araç muayene de randevu dönemi

araç muayene

TÜVTÜRK’ün Ankara’da sadece randevu ile araç kabul eden muayene istasyonlarına Beypazarı, Polatlı ve Şereflikoçhisar Araç Muayene İstasyonları da dahil oldu. 25 Nisan tarihinden itibaren, Ankara’daki tüm araç muayene istasyonları artık sadece randevulu hizmet vermeye başladı.

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarının sadece randevu ile hizmet veren istasyonlarına, Ankara’da bulunan Beypazarı, Polatlı ve Şereflikoçhisar istasyonları da dahil oldu. Bu üç istasyon da 25 Nisan tarihinden itibaren, artık sadece randevu ile hizmet vermeye başladı. Böylece Ankara’da bulunan 7 TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu da sadece randevu ile hizmet veriyor olacak.

TÜVTÜRK Yetkilileri Ankaralı araç sahiplerini, araçlarını istasyonlara getirmeden önce mutlaka randevu alma konusunda uyardı.

Randevular ücretsiz

Randevu sisteminde, araç kullanıcıları www.tuvturk.com.tr adresinden ücretsiz olarak istasyon yoğunluğuna göre talep ettikleri gün, saat aralığı için randevularını alabiliyor. Ayrıca randevular, TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden veya istasyonlara gelerek ücretsiz alınabiliyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara Esnafından Teröre Tepki
Sonraki HaberUluslararası Akıllı Şehirler Konferansı 4-5 Mayıs Tarihlerinde Rixos Grand Ankara’da
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.