Ankara Opera ve Bale’sinden alışılmışın dışında bir müzikal�

Hayatın ve sanatın her dalında inatla, gururla, tek başına dolaşan Matmazel Tresor’un yaşamında yarattığı en önemli şey bir jazz klübü olan “Kırmızı Ev”dir. Matmazel Tresor aşıkları, jazz kulüp sakinleri, bize kendi dünyalarını en iyi ifade ettikleri biçimde ulaşırlar: flamenko dansları, sirtakiler, aryalar, napolitenler ve chansonlar.

Bu mekanla birlikte yaratılan diğer yaşamların da anılarıyla dolu, zamanı ve mekanı olmayan bu Kırmızı Ev’de çingenelerin, primadonnaların, kaybedenlerin, kazananların ortak mücadelelerine tanık olmaya eğer hazırsanız bu eşsiz müzikal 26 Åžubat Salı gecesi saat 20:00’de ODTÜ Kemal Kurdaş Salonu’nda.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkaralıların yeni gözdesi Narquilla
Sonraki HaberMahşer-i Cümbüş Salı gecesi MEB Åžura’da
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.