Ankara’nın yeni favorisi Rıfkı Gıygıdı

Çetin Emeç Bulvarı’nda 2012 yılının Mayıs ayında hizmete giren Rıfkı Gıygıdı Ankaralı eğlence severlerin yeni favorisi durumunda.

Çetin Emeç Bulvarı ve Türkocağı Caddesi’nin birleştiği yerde 2009 yılından itibaren Ankaralılar’a hizmet veren Rıfkı Mangal, başarısını 2012 yılının Mayıs ayında mekanın hemen yanında açtığı Rıfkı Gıygıdı ile taçlandırdı. Rıfkı Mangal’da her masaya özel açık mangal konsepti ile lezzetli et ve balık yemeklerini Ankaralılar ile buluşturan Rıfkı Mangal gibi Rıfkı Gıygıdı’da menüsüyle çok iddialı.

Ege Meyhanesi konsepti ile Ankaralılara hizmet veren Rıfkı Gıygıdı lezzetli menülerinin yanı sora haftanın 6 günü yaptığı Canlı Müzik ile’de eğlenceseverlerin dikkatini çekiyor.

Pazartesi ve Çarşamba akşamları Grup Sak’i Name Türkçe ve Greek ağırlıklı tarzda performansı ile konuklar ile buluşuyor. Salı ve Perşembe akşamları ise Grup Blue Greek, Latin, Yerli ve Yabancı tarzda müzik yapıyor. Cuma ve Cumartesi geceleri ise Grup Allegria İspanyolca tarzı ön planda tuttuğu performansında sevilen yerli ve yabancı şarkıları konuklar ile buluşturuyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon: 0 532 675 05 56 – 285 49 49

PAYLAŞ
Önceki HaberHaktan 8 Mart’ta Escape Club’da
Sonraki HaberTek kurtuluş GERÇEK Fiber
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.