Ankara Kadeh Kaldırıyor

Doluca, İstanbul’daki şarapseverlerin yoğun ilgisi ile karşılanan İstanbul Kadeh Kaldırıyor günlerini şimdi Ankara’ya taşıyor.
14-20 Mayıs 2008 tarihleri arasında Türkiye’den ve dünyadan özenle seçilen şaraplar, Ankaralı şarapseverlerin kadehlerine dolacak. Ankara’nın gözde mekanlarında, eşsiz lezzetler eşliğinde, bu haftaya özel fiyatlarla, şişe açtırma zorunluluğu olmadan 50’ye yakın farklı şarabın tadına bakmak, farklı yemeklerle yeni şaraplar denemek kısacası yepyeni tatlar keşfetmek isteyen Ankaralılar bu özel haftada kadeh kaldıracak.

Şarapları deneyebileceğiniz mekanlar ise Brasseire One, Wok, Cafe Swiss, Chocolate, Langoletto, Kalbur ve Wall.

PAYLAŞ
Önceki HaberBaharsonu yağmurlarından sıkılanlara sinemaskop öneriler
Sonraki HaberB.Ö. Grafik Tasarım Sergisi
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.