Ankara İş Dünyası Wyndham Otel’de Buluştu

Birçok iş bağlantısına ve ortaklığa zemin hazırlayan Türkiye Genç İşadamları Derneği’nce (TÜGİAD) düzenlenen Business Network etkinliği, davetlilere keyifli anlar yaşattı.
Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen TÜGİAD Business Network etkinliği’nin üçüncüsü gerçekleşti. Geleneksel hale gelen etkinliğe TUGİAD üyelerinin yanı sıra Ankara iş dünyasının ilgisi de yoğun oldu.
Genç patronların Ankara iş dünyası ile profesyonel iş ilişkilerini geliştirmek amacıyla Wyndham Otel’de düzenlenen etkinlikte, iş adamları birbirleriyle kartvizit değişimi yaptı. TUGİAD Ankara Şube Başkanı Türker Naslı, “Yoğun iş programı dolayısıyla bir araya gelme fırsatı bulamayan üyelerimizi ve iş dünyasının diğer önemli isimlerini bu vesileyle bir araya getiriyoruz. Ticaret Komisyonu’muzun yürüttüğü etkinliğe iş dünyasının ilgisi oldukça güzel. Bu tarz etkinliklerle bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.
Ankara iş dünyasının işbirliğini canlandırmak amacıyla TÜGİAD Ticaret Komisyonu tarafından düzenlenen etkinlikte sadece iş konuşulmadı. TÜGİAD üyesi Ceyhan Bağcı ve Yönetim Kurulu üyeleri Neslihan Alkan Görkem, Oğuz Ayrancıoğlu ile Koray Akar’ın doğum günleri de kutlandı. Yoğun iş temposuna kısa bir ara veren davetliler pastanın kesilmesine eşlik etti.