Almanya ve İngiltere Güvenlik nedeniyle elçiliklerini kapattı

Önce Almanya daha sonrasında ise İngiltere yaptığı açıklamalar ile Cuma günü güvenlik gerekçesiyle Büyük elçiliklerinin kapalı olacağını duyurdu.

Bayram tatili sonu olan 16 Eylül 2016’da Elçiliklerin açılması bekleniyordu. Ancak elçiliklere yapılabilecek saldırı istihbaratı nedeniyle bugün için elçiliklerin kapalı olacağı duyuruldu.

Diğer yandan DAEŞ terör örgütünün iki ülke büyük elçiliklerine yönelik eylem hazırlığında olduğu istihbaratına ilişkin çalışmalar kapsamında 4 kişi yakalandı. Emniyet Genel Müdürlüğü ve ilgili ülkelerin ortak çalışmaları sonucu Ankara’da 3, İstanbul’da 1 kişi gözaltına alındı. Bu kişilerin, terör gruplarıyla bağlarına dair bulguya rastlanmadı. Emniyet Yetkililerin çalışmaları devam ediyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberTarık Akan Hayatını Kaybetti
Sonraki HaberNext Level Avm Joyturk Akustik Konserleri
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.