Akıllı iPhone Kılıfı Lunacase

İlk akıllı iPhone kılıfı Lunacase, büyük ilgi görüyor.

iPhone için tasarlanmış ilk akıllı kılıf olarak tanıtılan Lunacase, cihaza takıldıktan sonra gelen çağrı ve mesajların elektromanyetik dalgalarını algılayarak, arka kısmındaki bildirim ışığını yakıyor.

Akıllı iPhone kılıfı Lunacase, pil gibi ekstra bir güç kaynağı ya da iPhone’un kendisinden güç almıyor; onun yerine dalga enerjisini kullanarak, gelen bildirimleri ışığa çeviriyor.

Kullanıcılar, Lunacase’i iPhone’larına arka kapak olarak takıp kullanabiliyor ve telefon yüz üstü durumdayken kendilerine gelen çağrı veya SMS’lerden LED bildirim ışığı aracılığıyla haberdar olabiliyor.

PAYLAŞ
Önceki Haber1 Mayıs İşçi Bayramı
Sonraki HaberCameron Diaz Bir Kadınla Birlikte Olmuş
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.