ABSOLUTELY YIKILDI !!!

Ankara’ nın sevilen simalarından Selçuk Türköz’ ün hem doğumgününü kutlayıp, hem de yeni kurduğu “SUGAR Organization” ın tanıtımını yaptığı parti Cumartesi gecesi Ankara sosyetesini biraraya getirdi.
Ayrıntılar için devamını tıklayınız!
Meyhane ve Jackies’in de işletmecisi olan Suat Durukan’ ın mekanı Absolutely’de gerçekleşen parti sabahın ilk ışıklarına dek sürdü. Perküsyon süperdi. Hem evsahipliği hem de dj lik yapan Selçuğun yanında Claude Challe çömez kalır. 3-5 plak gönderelim hayrına da adam Ankara nasıl eğleniyor öğrensin.
Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimleri oradaydı.
Kerem Okman, Can Helvacıoğlu, Sanem – Sarp Evliyagil, Tüzün Mirza, Ozan İçkale, Zeynep – Selçuk Börekçi, Begüm – Murat Börekçi, Bülent Güdüllüoğlu, Ali Cireli, Gülben Cirav, Ufuk Hattat, Zafer Ceyhan, Ayşe – Zeynep Köksal kardeşler, Ali Mete, Volkan Büyükhanlı, Erkan Kirişçi, Ayşegül Karaca, Yüksel Karaca, Pınar Mengü, Semin Akcan, Tunç Özden …

PAYLAŞ
Önceki HaberSlaLoM HaKKiNdA
Sonraki HaberAntik Ankara Gezisi
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.