A Mikro Temizlik ile her yer daha temiz

Temizlik bizim işimiz sloganıyla Ankara’da hizmet veren A Mikro Temizlik A’dan Z’ye aklınıza gelecek her konuda temizlik hizmeti veriyor. Periyodik Ev Temizliği, Ofis ve Büro Temizliği, Site Temizliği, Apartman Temizliği gibi her daim ihtiyaç olan temizlik hizmetlerinin yanı sıra İnşaat Sonrası Temizliği, Restaurant Temizliği ve Düğün Salonu Temizliği gibi profesyonel temizlik hizmetleri de A Mikro Temizliğin hizmetleri arasında yer alıyor.

Günümüzde temizlik her zamankinden çok daha önemli, güvenilir ve işini doğru yapan hizmet bulmak ise her zamankinden daha zor.  A Mikro Temizlik’te tam da bu konular da Ankara’da bir boşluğu dolduruyor.

Bilgi için: 0 531 261 09 56

 

PAYLAŞ
Önceki HaberBerkay 2 Mayıs 2015’de Salata Mesa da
Sonraki Haber“Mihrez: Cin Padişahı” Vizyonda…
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.