8 Mart Günü Sahne Sadece Kadınların!

Kaliteyi uygun fiyatla bir arada sunan Mecrea.com tüm kadınların kadınlar gününü kutluyor ve kadınlar gününe özel süptizlerle sizleri bekliyor…

“Ulaşılabilir lüks” sloganıyla cazip indirimlerle gözde markaları buluşturan Mecrea.com, tüm kadınların kadınlar gününü özel sürprizlerle kutluyor. Mecrea.com Ayakkabı, Giyim, Çanta, Aksesuar, Saat, Kozmetik, Erkek olmak üzere 7 ana kategorideki alternatif ürünleriyle size özel butik hizmetini ayağınıza getiriyor. Ziyaretçilerine private label ürünleri ile konsept oluşturma olanağı sağlayarak, zengin seçenekler ve geniş bir portföy sunmayı hedefliyor.
Binlerce çeşit ürün, birbirinden renkli ve çekici fırsatlar, özel indirimler ve yepyeni ürünler siz kadınları Mecrea.com’da bekliyor. Hangi şehirden sipariş verirseniz verin siparişinizi 1 gün sonra teslim alabiliyorsunuz.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara’da Bu Gece…
Sonraki HaberKadınlar Ne İster?
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.