3. Rakı Erbabı Yarışması Başladı!

Rakıseverlerin buluşma noktası olarak kabul gören Büyükkeyif.com adlı sitenin Rakı Erbabı Yarışması başladı.Rakı Erbabı Yarışması rakı kültürü ile ilgili sorulardan oluşan ödüllü bilgi yarışmasıdır. Yarışmadaki tüm sorular şimdiye kadar sitemizde ele alınan konulardandır. Sorular Üstad Vefa Zat tarafından hazırlanmıştır. Dereceye giren ilk 3 kişi birbirinden güzel hediyeler kazanacak. Ayrıca, ilk on kişi orijinal bakır ehlikeyfle ödüllendirilecek. Yarışma, 8 Haziran’da son bulacak, kazananlar 9 Haziran’da siteden duyurulacaktır. Ödüller Haziran ayında yapılacak 7. BüyükKeyif Buluşması’nda merasimle sahiplerine takdim edilecektir.

Yarışma üç aşamalıdır. Aşağıdaki ödüllerden ayrı olarak,Birinci aşamayı geçenler tüm samimiyetimizle Rakı Refiki İkinci aşamayı geçenler en içten sevgilerimizle Rakı Muhibbi Üçüncü aşamayı geçenler ise takdir ve alkışlarımızla Rakı Erbabı ünvanını kazanacaktır. Bu ünvanlar, yarışma bitiminde, isterseniz profil sayfanızda da gösterilecektir.

ÖDÜLLER:Sony DCR-SX30E Video Kamera + Orijinal bakır ehlikeyf + Vefa Zat’ın“Biz Rakı İçeriz” adlı kitabı

Philips PET830/00 Portatif DVD Oynatıcı + Orijinal bakır ehlikeyf + Vefa Zat’ın“Biz Rakı İçeriz” adlı kitabı

Sony DPF-D70 7” Dijital Fotoğraf Çerçevesi + Orijinal bakır ehlikeyf + Vefa Zat’ın“Biz Rakı İçeriz” adlı kitabı

Ayrıca sonraki 7 yarışmacıyı, orijinal bakır ehlikeyfler bekliyor!

PAYLAŞ
Önceki HaberHakan Ünsal & Sertaç Kaya @ Faces
Sonraki HaberSims 3 geliyor
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.