3. Engelsiz Sanat Ödülleri

3. Engelsiz Sanat Ödülleri, 1 Aralık 2016 tarihinde Nazım Hikmet Kongre ve Sergi Merkezinde gerçekleştiriliyor.

Engelsiz Sanat Birliği, Yön Sanat Atölyesi ve Mizansen Ajans & Sahne Sanatları organizatörlüğünde “Engellilerin Sosyal Yasama Katılımını Artırmaya Yönelik Sahne Sanatlarının Evrensel Gücü” temasıyla gerçekleşecek.

Gecenin duyurusunda;
“Özgür düşünebildiğimiz, sınırsız bakabildiğimiz, kendimize benzemeyene yaklaşabildiğimiz, farklılıklarımızın hayata büyük bir değer kattığını görebildiğimiz, birbirimizden aydınlanıp birbirimizi aydınlatabildiğimiz, yapma ve yaratma cesaretine sahip olduğumuz, “engelli – engelsiz” ayrımını kaldırarak yaşayabildiğimiz ve kendimizi yetersiz hissetmediğimiz bir dünya için “sahnede engel yok” sloganıyla yola çıkıldı. 3. Engelsiz Sanat Ödül Töreni, nitelik kazanmış olarak ve “anlayış ve farkındalık eksikliği” engelini asarak, herkesin kolay yasayabileceği bir dünya olabileceğini vadetmektedir.

Sürprizlere de sahne olacak olan bu ödül gecesinde, bizle aynı coşkuyu yaşayan ve heyecanımıza ortak olmak isteyen destekçilerle yan yana durmak istiyoruz!” denildi

PAYLAŞ
Önceki HaberCucina Makkarna Yılbaşı Programı 2017
Sonraki HaberHotel Monec 2017 Yılbaşı Balosu
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.