24 Mayıs’ta Ankara’da Binlerce Koşucu Dünyanın En Güzel Renklerine Bürünecek!

Dünya’da The Color Run ismiyle onlarca farklı şehirde organize edilen “renkli koşu” 24 Mayıs’ta Ankara’da TED Koleji İncek Kampüsü’nde gerçekleşecek.

BestFM medya sponsorluğunda yapılacak Renkli Koşu etkinlikleri her yaştan, her bedenden insanın ister koşarak, ister yürüyerek ama mutlaka çok eğlenerek tamamlayacağı, süre tutulmayan bir 5 km koşu festivalidir.

Koşudan bir gün önce dağıtılacak koşucu paketlerinde koşucu numarası, Color Sky 5K T-Shirt, geçici dövme, renkli toz ve koşucu bilekliği vardır.
Bu sıradışı koşuda unutulmaz anlar yaşayacak Renkli Koşucular 5 km parkur boyunca her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarında gönüllüler tarafından farklı renklere bürünecek.

Koşu öncesinde kurulan sahnede DJ performansıyla eğlenecek olan Renkli Koşucular saat 14.00’da start alanında koşuya başlayacak.
Katılımcılar Color Sky 5K logolu beyaz T-Shirtleriyle başladıkları koşuyu renk cümbüşüne bürünmüş olarak tamamlayacaklar.
Kimisinin ailesiyle kimisinin arkadaşlarıyla katılacağı koşuda katılımcılar, finish alanına vardıklarında DJ eşliğinde yapılan renk partisiyle renklenmeye ve eğlenmeye devam edecekler.

Buradan koşu paketi satın alarak etkinliğe katılabilirsiniz: http://colorsky5k.com/urun/ankara

Koşu web sitesinde fiyatlar 50 TL/kişi ve 4+kişi için 45 tl/kişi’dir.

PAYLAŞ
Önceki HaberSahipsiz Hayvanlar İçin Oyun Oynayın
Sonraki HaberYeşilçam’ın Sultanına Başkent’te Sevgi Seli
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.