1 Beden İnce Gösteren Modeller ve Kazandıran Kampanya

Nesfit ve Trendyol işbirliğiyle başlayan kampanya, hem form tutmak isteyen hem de ince görünmek isteyen kadınlar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Trendyol’da açılan Nesfit özel butikte 1 beden ince görünmeyi sağlayan özel kumaşlarla hazırlanan modeller yer alırken, Nesfit paketleriyle kampanyaya katılanlar arasından seçilecek 35 kişi, 1000 TL’lik alışveriş yaparak Trendyol’dan gardrobunu yenileme fırsatı yakalayacak.

Kampanyaya katılmak isteyenler, promosyonel Nesfit kahvaltılık gevreği paketinin üzerindeki şifreyi 4544’e SMS göndererek veya www.nesfit.com.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilecek.

Nesfit paketi alan herkes ayrıca Trendyol’un bünyesindeki diğer sitesi Modagram.com’dan da 150TL ve üzeri alışverişlere anında 20TL indirim şansı elde edecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberAşk Olsun Vizyonda…
Sonraki HaberBağışıklık Sistemini Güçlendiren 5 Çay
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.