Yazın En Hafif Vazgeçilmezi Dondurma

Ankara’nın geleneksel lezzeti Sim Dondurmaları, bu yıl ürün gamına kattıkları “hindistan cevizli”, “mandalinalı”, “helo kity (beyaz çikolata ve çilek aromalı)” ve “sultan (güllü)” dondurma çeşitleri ile Ankaralıları bu sıcak günlerde ferahlatıyor.

Başkentte dondurma denince ilk akla gelen firma olan, ürün yelpazesinde 45’den fazla ürün bulunduran Sim Dondurmaları gerçek süt ve sahlepten kendi ürettikleri dondurmaları ile Bahçelievler 7. Cadde, Didim – Altınkum, Konutkent – Atapark ve bu yıl yeni açılan Ümitköy – Dorapark şubelerinde sıcaktan bunalanların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberHacı Bayram’da Unutulan Tek Şey Okul
Sonraki HaberNazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde Yusuf Ağaoğlu Sergisi
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.