Bilkent Mezunlar Derneği 22. Yaşını Kutladı

Bilkent Mezunlar Derneği (BİLMED) 22. yıl dönümünü coşkulu bir partiyle Wyndham Otel’de kutladı. Geceye, BİLMED üyeleri ile çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Ankara’nın en köklü derneklerinden olan Bilkent Mezunlar Derneği (BİLMED), 22. yaş gününü, dernek üyeleri Kutlu Tamay ve Pınar Canalp’ın ev sahipliği ile Wyndham Otel’de düzenlenen bir parti ile kutladı. BİLMED’in düzenlediği partiye, BİLMED yönetim kurulu üyeleri ve Ankara’nın tanınmış isimleri katıldı.

DJ performansının damga vurduğu gecede, 22. Yıl Pastası BİLMED Başkanı Sinan Öncel  tarafından kesildi. Sinan Öncel yaptığı açıklamada, Bilkent mezunlarını BİLMED çatısı altında toplanmaya ve BİLMED oluşumuna katkıda bulunmaya davet etti.

PAYLAŞ
Önceki HaberBaşkent’e İki Yeni Restoran
Sonraki HaberGeleceğin Yaşayan Evleri Bilim Kurgu Filmleri Aratmayacak
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.