Ankara İş Dünyası Business Network Gecesi’nde Buluştu

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Business Network Etkinliği Ankara iş dünyasında işbirliği köprüsü kurmaya devam ediyor. Geleneksel hale gelen kartvizit alışverişi etkinliğinin dördüncüsü TÜGİAD Ankara Şubesi üyeleri başta olmak üzere çok sayıda iş adamının katılımıyla gerçekleşti.

Wyndham Otel’de düzenlenen etkinlikte, yoğun iş temposundan sıyrılma fırsatı bulan iş adamları, keyifli zaman geçirerek kartvizit alışverişinde bulundu. Ankara iş dünyasındaki işbirliklerini canlandırmak amacıyla TÜGİAD Ticaret Komisyonu tarafından düzenlenen etkinlik, birçok iş bağlantısı ve ortaklığa zemin hazırladı. Ankara iş dünyasının önemli isimlerinin bir araya geldiği gecede TÜGİAD üyelerine doğum günü sürprizi yapıldı.

TÜGİAD Ankara Şubesi Başkan Yardımcısı Baran Çağlayan ve TÜGİAD üyeleri Murat Güleç, Nejdet Beker, Ercan Çelik için sürpriz doğum günü pastası kesildi.

TÜGİAD Business Network etkinliğinin gelenekselleşmesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, “İş dünyasının ilişkilerini kuvvetlendirmeyi amaçladığımız etkinliğe olan ilgi oldukça güzel. Aldığımız olumlu tepkiler, etkinliği devamlı hale getirmemize olanak verdi. Ankara iş dünyasını TÜGİAD çatısı altında bir araya getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

PAYLAŞ
Önceki HaberSalata 27 Aralık 2014
Sonraki HaberCrop Top ile Meydan Okuyan Bir Tarz Yaratın
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.