Türkiye Rallisi Play Station 3Â’e girdi

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel başkanlığında toplanan Dünya Ralli Şampiyonası Türkiye Rallisi Üst Kurul ToplantısıÂ’na katılan Banu Başeren, şampiyonayla ilgili bazı bilgiler verdi. Banu Başeren, dünya üzerinde çocukların olduğu kadar büyüklerin de büyük ilgi duyduğu Play Station oyun konsollarının kasım ayının 2. haftasında piyasaya çıkacak versiyonunda Türkiye RallisiÂ’ne yer verileceğini kaydetti.
Dünya RallisiÂ’nin her yıl Play StationÂ’da yer aldığını belirten Başeren, “Play Station 2Â’de 12 milyon konsol satışı planlanıyor. Bunun içinde Dünya Ralli Şampiyonası oyunu yüzde 65 oranıyla ilk sırada. Kasım ayının 2. haftasında piyasaya sürülecek yeni versiyonda Türkiye Rallisi, birebir Antalya parkuru ve görüntüleriyle yer alıyor” dedi

Başeren, Play Station 3Â’te ekranın bir köşesinde Türkiye logosu bulunacağını belirterek, bunun ülke tanıtımı için çok büyük bir rol oynayacağını bildirdi. Başeren, yeni versiyonun dünya üzerinde yaklaşık 2.5 milyon insana ulaşmasının beklendiğini kaydetti.
Başeren, Türkiye RallisiÂ’nin şampiyonada şu ana dek yapılan 8 yarış içinde “en iyi gözlemci raporu” alarak birinciliğini sürdürdüğüne de dikkati çekti

kaynak : ntv motorsporları http://www.ntv.com.tr

PAYLAŞ
Önceki HaberYeni moda: Mankenleri gözetleme
Sonraki HaberFormula 1 e Yeni Çözümler
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.