LEVIS’TAN BAYRAMLIK KAMPANYA

Modayı ve trendleri takip edenlerin vazgeçilmez markası Levi’s, Kurban Bayramına özel başlattığı indirim kampanyası ile cazip fırsatlar sunuyor.
Levi’s’ın her dönem kendini yenileyerek ön planda kalmayı başardığı ikonik parçalarının yer aldığı Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndan yapacağınız her 350 TL’likalışverişe anında 100 TL indirim hakkı kazanacaksınız.
Orijinal ve ikonik tasarımıyla dünyanın en çok giyilen Jean’i haline gelen 501Jean’ler, özgün kesimleri, gri-siyah tonları ve incelikli baskılarla bezenen denim veşambre kumaşlarla hazırlanan Western Gömlekler ile hem kadınların hem erkeklerinrahatlıkla giyebildiği Trucker Ceketler, Levi’s’ın yeni sezonda öne çıkan modelleri arasında yer alıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberBu Yarışmada Dereceye Giren İş Sahibi Oluyor
Sonraki HaberVakko Yeni Koleksiyonunu Tanıttı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.