Kırmızı Ev Müzikali ODTÜ’de

Kırmızı Ev Müzikali, 8 – 9 ve 12 Kasım 2007 tarihlerinde ODTÜ KKM Kemal Kurdaş Salonun’da sahneleniyor. Saat:20:00 da başlayacak müzikalin konusu ise şöyle:

Hayatın ve sanatın her dalında inatla,gururla,tek başına dolaşan Mmm Tresor’un yaşamında yarattığı en önemli şey “Kırmızı Ev” bir jazz kulübüdür.Bu mekanla birlikte yaratılan diğer yaşamların da anılarıyla dolu;zamanı ve mekanı olmayan bu Kırmızı Ev’de çingenelerin ,primadonnaların,kaybedenlerin,kazananların ortak mücadelelerine tanık olurken bize verdikleri ipuçlarıyla iç dünyalarını da tanıma fırsatı buluyoruz.

PAYLAŞ
Önceki HaberTaksim Trio IF’de
Sonraki HaberPatlıcan Konserleri
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.