İncek Dünyası’nın En Yeşil Etabı Ankaralılara Huzur Dolu Bir Dünya Sunuyor

Sinpaş GYO’nun yoğun ilgi gören yenilikçi projelerinden İncek Dünyası’nın son halkası İncek Green, Ankara ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeşil ve mavinin mükemmel uyumunun ilham verdiği İncek Dünyası’nın en kıymetli noktasında konumlanan İncek Green, içinde bulunduğu yemyeşil dokuyu ve huzur veren doğal peyzajı, binanın çatısına kadar taşıyor. İncek Green, aileler için tasarlanan 2+1 ve 3+1 daireleriyle konforlu yaşam seçenekleri sunuyor.

Ankara’da şehrin stresinden uzak, doğayla iç içe huzurlu bir yaşam olanağı sunan İncek Green, İncek Life’ın muhteşem peyzajına ve şehir manzarasına hakim. Projede Ankaralıların balkon sevgisi ve her mevsim peyzajın keyfini çıkarmaları düşüncesiyle, cam bölmelerle kapatılıp kış bahçelerine de dönüştürülebilen geniş balkonlar geliştirildi.
Bir yanda İncek Life’ın 86 bin metrekarelik peyzaj alanına, diğer yanda Çayyolu şehir manzarasına hakim konumda yer alan İncek Green, zengin bitki örtüsüyle tertemiz ve doğal bir ortamda keyifli bir yaşam vaat ediyor.
İncek Green’de, diğer etaplarda büyük beğeni toplayarak hızla tükenen 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor. Ayrıca projede sınırlı sayıda, Ankaralıların çok seveceği 2+1 dublex loft daireler de var.
İncek Green lansmana özel avantajlı fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunuldu. Bunun yanı sıra Sinpaş GYO’nun yeşil ve maviyle iç içe, birbirinden değerli projelerinde 40. yıl fırsatı da devam ediyor. Sinpaş’ın 40 yıllık uzmanlığı ve tecrübesini özgün konseptli projelerle birleştiren Sinpaş GYO, 40. yıla özel başlattığı kampanyasında 80 ay vade imkanı ve avantajlı ödeme koşulları sunuyor. Kampanyada, vade farksız, ara ödemesiz, banka kredisiz, peşinatsız ev sahibi olmak mümkün.

PAYLAŞ
Önceki Haber2015 PIRELLI TAKVİMİ’NİN PERDESİ MILANO’DA AÇILDI
Sonraki HaberGenç Ressamlar Büyüledi
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.