Deniz Akkaya Belek’te poz verdi

Antalya Belek’de Twiggy için kamera karşısına geçen Deniz Akkaya, bikini ve mayolarıyla kombinlediği terlik ve sandalet koleksiyonlarını tanıttı.

lajda en çok Ipanema’nın “Aşk Serisi” ile Twigy’nin penguenli ve baloncuklu serilerini beğendiğini söyleyen Deniz Akkaya, Twigy’nin platformlu ayakkabılarının da plaj sonrası ve havuz kenarı için harika olduğunu belirtti.

Yazın olmazsa olmazı parmak arası terlikler, birbirinden farklı ve renkli modellerle Twigy’de. Her rengini almak isteyeceğiniz bu eğlenceli terlikler, bu yaz plaj stilinizin baş tacı olacak. Rahatlığın ve plajların sembolü parmak arası terlikler, Twigy’nin birbirinden eğlenceli modelleriyle bu yaz da plaj şıklığınızı tamamlıyor. Özellikle plajlarda tercih edilen renkli Ipanema koleksiyonu ise, günlük kullanımda da rahat adımlar sunuyor.

Bu eğlenceli terlikleri, Boyner, Ayakkabı Dünyası, YKM, Özdilek, Twigy mağazaları ve twigy.com’da bulabilirsiniz.

Tuba Ünsal

Tuba Ünsal

Tuba Ünsal

Tuba Ünsal

Tuba Ünsal

PAYLAŞ
Önceki HaberBudha’da Cuma Cumartesi
Sonraki HaberTerminatör geliyor Arnold kadroda
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.