Bu Kitap Hayatınızı Değiştirecek!

Hayatta daha fazlasını hak ettiğinizi biliyor, ancak “nasıl elde edeceğiniz” sorusu karşısında cevapsız kalıyorsanız, günlük koşuşturmalarınız yüzünden hayallerinizi sürekli ertelemek zorunda kalıyorsanız, birçok kişisel gelişim kitabı okumanıza, farklı yöntemler uygulamanıza rağmen hâlâ bir kısırdöngünün içindeymiş gibi hissediyorsanız işte hayatınızı değiştirecek bir kitap “Sepetine Sığmayan Keşif”…

Her gün mama kabına konan yemeği yiyip, pencerenin önündeki sepetinden dışarıdaki hayatı seyreden ve hayaller kuran kedi Keşif, bir gün papağan Pollyanna ile tanışır. Günlerinin aslında ne kadar monoton olduğunu fark ettiğinde üzülse de, hayallerinin gerçeğe dönüşebileceğini öğrenince çok heyecanlanır. Polly’nin rehberliğinde hayallerine adım adım yaklaşan Keşif’i bazı engeller yıldırmaya çalışacaktır: ERTELEME, KORKU, PİŞMANLIK… Tüm bunlarla nasıl mücadele edeceğini öğrenen Keşif, hayallerine ulaşmaya artık çok daha yakındır.

Samantha Babington’ın yeni kitabı Sepetine Sığmayan Keşif ile içinizde var olan potansiyelin farkına varacak ve tıpkı Keşif gibi hedeflerinize açılan kapıların anahtarlarını bir bir bulacaksınız.