Bitmeyen Otel Vinç’i Sökülüyor

Gaziosmanpaşa’da bitmeyen otel olarak Ankara Şehir efsaneleri arasına giren, içindeki vinç unutulduğu, çıkarılması için otelin yıkılması gerektiği dedikoduları dolanan binanın vinci sökülmeye başlıyor.

Pazartesi akşamından itibaren binanın girişi olan Kız Kulesi Sokak Kapandı ve benzer şekilde bir vinç kurulmaya başlandı. Vinç’in, otel içinde kaderine terkedilen ve etraftaki insanlar ve yapılar için tehlike oluşturan eski vinç’i sökmesi bekleniyor.

PAYLAŞ
Önceki Haber30 Mayıs Fotoğrafları Galeri de
Sonraki HaberEvlilik Kararınızdan Pişman Olmayın
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.