Alışveriş Cenneti

Alışverişin adresi sipariscenneti.com 1 yılı aşkın süredir faaliyette olup, tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Elektronik aletler, mutfak ürünleri, dekorafit eşyalar, bitkisel ürünler, oyuncaklar ve daha birçok ürünün yer aldığı sitede, fiyatlarsa piyasa değerinin oldukça altında. Kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan sitenin bir özelliği de, İstanbul bölgesine gün içinde gönderim sağlaması. Erken sipariş verildiği takdirde ürün, aynı gün kullanıcıya teslim ediliyor.

Her yaşa hitap eden ürünlerin bulunmasıyla birlikte, ürünlerin geri iadesi de söz konusu. Aynı zamanda kullanıcıların isteğine bağlı olarak siteye ürün yerleştirilmesi de yapılabiliyor. Detaylı bilgi www.sipariscenneti.com

PAYLAŞ
Önceki HaberSatsuma’da Perşembe geceleri Günce
Sonraki HaberPizza House’dan gerçek tat
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.