5. Hediyelik Eşya Fuarı

Arkadaşlar Merhaba;
Birçoğumuzun merakla beklediği 5.Hediyelik Eşya Fuarı 20 Aralık Cumartesi günü Atatürk Kültür Merkezinde açılıyor.
Bir daha ender görebileceğiniz ve belkide sadece bu fuarda görebileceğiniz binbir çeşit takı, toka, el işleri, yün işleri, hediyelik eşya ve benim burda saymaya gücümün yetmeyeceği bir çok ürün sizleri tam 10 gün boyunca bu fuarda bekliyor. Üstelik gerçektende inanılmaz makul fiyatlarda. Hem bir çok standın Ankara’da mağazasıda yok. Yani aldığınız sizde tek. Hadi taş çatlasa bir kişide daha görürsünüz. Başkada göremezsiniz.
Bu arada standlardan biride çok yakından tanıdığımız Ankaranın Genç Girişimci Ev Hanımları’na ait olan ŞAL-VAR ve ELA-NUR’a ait. Ben şahidim aylardır bu fuara hazırlanıyolar. İnanılmaz güzel el örgüsü şallar, atkılar, bereler yaptılar.Hemde rengarenk. Ayrıca standın başka köşesinde taaa uzaklardan getirtilmiş süprizlerde var. Zaten fuara gittiğinizde standı farketmemeniz mümkün değil. Bu arada sayemde bu standda özel indirimde kazanıyosunuz haberiniz olsun.. Ankarasosyete.com üyesi olduğunuzu söyleyin yeter. Gerisini onlara bırakın. Orada görüşmek üzere…

PAYLAŞ
Önceki HaberFIA TEST SÜRÜŞLERİNİ YASAKLADI
Sonraki HaberSUBARU WORLD RALLY TEAM 2. PİLOTUNU SEÇTİ
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.