Sim Dondurma’nın yeni şubesi Çayyolu’nda

Sim Dondurma’nın yeni şubesi Çayyolu’nda

Ankaralıların vazgeçilmez tadları arasında yer alan Sim Dondurma 35.yılını kutladığı bugünlerde yeni şubesi’ni Çayyolu’nda Ankaralıların hizmetine sundu.

Bahçelievler’de ki şubeleriyle Ankara’da efsane haline gelen Sim Dondurma geçtiğimiz sene faaliyete geçen Didim şubesi’nin ardından Çayyolu’nda hizmete giren şubesi ile, toplam hizmet noktası sayısını 4’e çıkardı. Dondurmasının tadı ile ün yapan Sim Dondurma’nın ürün yelpazesi içinde pasta,tatlı, poğaça ve börek de bulunuyor. Çayyolu şubesi; Prof.Dr.Ahmet KışlalıM. 2432.Cadde Konutkent2 Atapark Çayyolu adresinde hizmet veriyor; Bilgi için: 230 65 65

Önceki HaberHeyyEylül’in 2.haftası Filistin Caddesi’nde
Sonraki HaberHaktan 7 Eylül’de Meşrep Çankaya’da
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.

YORUM YOK