Esenboğa Havalimanı’nında Yeni Lezzet Durakları

Anadolu’nun dört bir yanından, unutulmaya yüz tutmuş özgün tarifleri ve değişik tatları derleyerek günümüze taşıyan Tadında Anadolu, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndaki yeni yerinde iki kat kapasite ile hizmet vermeye başladı. Yeni açılan Cakes & Bakes ise, Esenboğa Havalimanı’nı ziyaret eden yolculara tadına doyulmaz lezzetlerini sunuyor.

BTA Esenboğa İşletme Müdürü Kerem Arman, “BTA olarak misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda dünyanın en iyi havalimanı restoranları arasına giren Tadında Anadolu’yu, gördüğü yoğun ilgiye daha iyi cevap verebilmek üzere yeni yerine taşıdık. Esenboğa Havalimanı’nda 2010’dan bu yana yer alan Tadında Anadolu’nun bu çalışmayla kapasitesini de artırdık. Ayrıca, yine bir BTA markası olan Cakes & Bakes konseptimizi de Ankara’ya getirdik. Türkiye’de ve yurtdışındaki yer aldığı noktalarda beğeniyle karşılanan Cakes & Bakes’i şimdi de Esenboğa’dan uçan misafirlerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Tadında Anadolu, iç hatlar 110 ve 111 numaralı kapılar arasında yer alan yeni yerinde, eskiye oranla iki kat daha fazla misafir ağırlayabiliyor. Cakes& Bakes ise iç hatlar 109 numaralı kapının hemen yanında hizmet veriyor.