Yuztik.com Açıldı!

AnkaraSosyete.com ailesinde uzun süre görev alan büyük emekleri bulunan Emre Samur’un ajansı OnOtuz Reklam Ajansı’nın interaktif reklam projesi olan Yuztik.com kullanıcılarla buluştu. Sitenin açıldığı gün 650 üzerinde kullanıcıya sahip olmayı başaran yuztik.com da, hem site kullanıcılarının hem de reklam veren firmalarının kazanması sağlanıyor.

Siteye üye olan kullanıcıların yapması gereken tek şey, sitede bulunan 10.000 kutudan 100 tanesine rastgele tıklamak. Her tıklayışta 1 ve 100 aralığında sayı üreten kutulardan çıkan puanların toplamı, kullanıcın o gün toplamı oldğu puan oluyor. En yüksek puanı alan kullanıcı ise koşulsuz şartsız olarak günün hediyesini kazanıyor.

Firmalar ise her gün web sitelerine 500 üzerinde tıklama alıyor ve web siteleri tıklanıldıkça arama motorlarında üst sıralara doğru tırmanmalarının yolu açılıyor. Şeffaf olarak www.yuztik.com da reklamlarının gün içinde veya toplamda kaç kere tıklanıldığını görebilen reklamverenler ayrıca yapılacak çekilişlerde 99 adet Ipad2, 1 adet Volvo S40 kazanma şansına sahip.

http://www.yuztik.com

PAYLAŞ
Önceki HaberRasgele ve Çengel’de Çifte Eğlence
Sonraki Haber30 Aralık 2011 fotoğrafları Galeri’de
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.