Yılbaşının Işıltısı Roberto Bravo Mücevherlerinden Yansıyor

Sıra dışı tasarımlarıyla kadınların büyük beğenisini toplayan Roberto Bravo, yeni yılı kırmızının enerjisi ile karşılıyor. Roberto Bravo’nun yılbaşı özel koleksiyonu Kokina, farklı ürünleriyle şıklık ve zarafetin yanı sıra, sıra dışı kadınlara özgü ayrıcalıkları da bir arada sunuyor.

Yeni bir yılın geldiğinin habercisidir kokinalar. Roberto Bravo, kırmızının enerjisini içinde barındıran yeni yılın simgesi kokina çiçeklerini yılbaşı koleksiyonuna taşıyor. Doğa ve çevreden esinlendiği koleksiyonları ile stil sahibi kadınların karakterine özgü tasarımlar hazırlayan Roberto Bravo, yeni yılda da kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak.

Kokina Koleksiyonu’nda yer alan pırlanta ve safir taşlarla bezenen kolye, küpe ve yüzükler kadınların yeni yılda mücevherleri arasında görmek isteyeceği tasarımlardan oluşuyor.

Altın üzerinde Roberto Bravo’ya özel mine tekniği ile renklendirilen Kokina Koleksiyonu yılbaşında sevdiklerine hem özel hem değerli bir hediye arayışı içinde olanlar için şık bir alternatif oluşturuyor.

PAYLAŞ
Önceki Haber28 Kasım 2014 Fotoğrafları Galeri de
Sonraki HaberASTOP 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü Kutladı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.