Üstün Kalite ve Zarif Tasarım Bir Arada: Yealink T4

 

Üstün Kalite ve Zarif Tasarım Bir Arada: Yealink T4
IP telefon üreticileri arasında dünyadaki en büyük iki üreticiden biri olan Yealink’in üstün kaliteyi ve zarif tasarımı bir araya getiren IP telefon serisi T4, Türkiye’de satışa sunuldu. Bircom güvencesiyle sunulan Yealink T4 serisinde, HD ses kalitesine sahip dört farklı model yer alıyor. Gelişmiş teknik özellikleri uygun fiyatla birleştiren ve 140’tan fazlaülkede iş dünyasının öncelikli tercihleri arasında yer alan T4 serisinin, ITEXPO 2014 En İyi KOBİ Çözümü Ödülü de bulunuyor.

Dünyanın ilk iki IP telefon üreticisi arasında bulunan Yealink’in üstün kaliteli ve zarif tasarıma sahip IP telefon serisi T4, Bircom güvencesiyle satışa sunuldu. Ürünleri 140’ı aşkın ülkede iş dünyasının öncelikli tercihleri arasında yer alan Yealink’in T4 serisi, kullanıcıların beklediği ergonomik tasarımı ve estetik şıklığı eksiksiz sunuyor.

Uygun fiyatıyla öne çıkan Yealink T4 serisi, HD kalitesinde ses sunan dört farklı modelden oluşuyor. Serinin en yenilikçi modeli olan T48G, 800×480 piksel çözünürlüğe sahip 7 inçlik dokunmatik renkli ekranıyla, tabletin pratikliğini IP telefonun konforu ile buluşturuyor.

Yaşamı kolaylaştıran özellikler

Şık metalik görüntüsüyle saydam kristal ekranı bütünleştiren T4 serisi IP telefonlar, müdahale ve kazalara karşı dayanıklı, kırılmaz yapıları gibi, yaşamı kolaylaştıran ve maliyetleri düşüren ayrıntılarıyla dikkat çekiyor. Çizilmelerden etkilenmeyen yüzey, ayna görünümüne sahip ekranve ahize kablosunun düğümlenmemesi gibi son derece ince düşünülerek hayata geçirilen ayrıntılar da, Yealink’i sınıfındaki diğer ürünlerden ayırıyor.

Kağıt kullanımını azaltıyor

Ofislerdeki kağıt kullanımını azaltmayı hedefleyen Yealink, programlanabilir tuşların her birine birden fazla fonksiyon atanabilmesinin önünü açıyor. Bu sayede telefon numaralarını defterlere kaydetmeye gerek kalmazken, üretkenlik de en üst seviyeye çıkıyor.

Bluetooth modülü sayesinde Bluetooth kulaklıklarla da uyumlu çalışabilen T4 serisi, çalışanlara ofis içinde hareket özgürlüğü sağlıyor.

HD ses kalitesi

Gigabit Ethernet hızıyla iletişim kurulabilen üç modele sahip Yealink T4 serisinin HD ses özelliği görüşmelerin kalitesini en üst seviyeye taşıyor.

Dünyanın en önemli kurumsal teknoloji etkinlikleri arasında yer alan ITEXPO 2014’de En İyi KOBİ Çözümü Ödülü’ne layık görülen Yealink T4 serisi, Türkiye’de Bircom güvencesi ile satışa sunuluyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkaralı Geniş Mekanları Sever
Sonraki HaberKöroğlu Borusan’a Loop Club Geliyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.