Şeffaf ve Mavi

İtalyan lüks kalem markası Visconti, en popüler kalem serilerinden biri olan Homo Sapiens serisinden esinlenerek, bu kez yeşilden-maviye geçişli olağanüstü bir görsel tasarım efekti oluşturan Homo Sapiens Crystal’ı kalem meraklılarının beğenisine sunuyor. Homo Sapiens Crystal, sadece 1000 adet olarak üretildi.

Homo Sapiens Crystal’de Visconti’nin yeni geliştirdiği ve muhteşem bir görsel tasarım efekti yaratan, akrilik içinde askıda duran, yeşilden-maviye geçişli renkli selüloid halkaları yer alıyor. Böylece her bir kalem kendine has gökkuşağına benzer farklı bir renk desen dalgası efekti ile geliyor.

Floransa’daki Ponte Vecchio köprüsünü temsil eden klasik Visconti klibi ve kalemin diğer süslemelerinin 925 ayar sterling gümüşten yapıldığı kalemde, Visconti’nin ünlü Dreamtouch 23 karat palladium ucu kullanıldı.

Kalemin piston mekanizması ve çekilen mürekkebinin rengi yarı-transparan gövde içinden tamamen izlenebiliyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberKRONİK AĞRIYI İLAÇSIZ DURDURMANIN 5 YOLU
Sonraki HaberAtılım Fest 2014 Başlıyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.