Rush Lounge 1 Yaşında

Geçtiğimiz yıl kapılarını Ankara eğlence hayatına açan Rush Lounge bu hafta sonu birinci yaşına giriyor…

Açıldığı günden beri Plus Production partileri ile birçok sıradışı organizasyona evsahipliği yapan Rush 21 Aralık gecesi birinci yılını kutlarken PLAYNITE PARTY ile yine bir ilke imza atacak.
Adından da anlaşılacağı gibi gece temelde Playboy kurgusu üzerine hazırlanmış. İngiltere’de yaşayan bir Türk ve iki İstanbul’lu marjinal gösteri sanatçılarından oluşan CRAZY GAYS CABARET özellikle Tina Turner, Madonna, Mary J Blidge gibi ünlülerin tiplemeleriyle ilgi odağı olacaklar. Rush’a bu gecede evsahipliği yapacak Playnite kızları ve sıradışı dansçılar heyecanı doruğa taşıyacak. Sürpriz ikramların yer alacağı 21 Aralık gecesinde her zaman farklı bir çizgide olmayı başaran Rush müziği yine resident dj’i Mehmet Dinar tarafından.

İyi ki doğdun Rush…

PAYLAŞ
Önceki HaberBelediye Uyuma !!!
Sonraki HaberRush birinci yılında yeniden doğdu.
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.