Levent Dörter’den Yepyeni Single

“Aşka Saygımdan”, “Gel Al Anılarını”, “Kağıt Kesiği” gibi akıllara kazınan şarkılarıyla, pop müziğin yetenekli isimlerinden Levent Dörter, yepyeni single çalışması “Hadi” ile yaza damgasını vuuracak.

Sözü ve müziği Zeki Güner’e ait olan şarkının düzenlemesi Okan Akı’ya ait. Şarkıya Simge Sağın sesi ile renk kattı. 2015 yaz sezonunda yine radyo ve tv’lerde en çok çalan şarkılar arasına girmeye aday olan “Hadi”, Haziran ayı itibariyle tüm dijital ortamlar ve müzik marketlerde satışa sunuldu.

“Hadi”nin video klip çalışması Levent Dörter & Taylan Gürel yönetmenliğinde çekildi. 1 günde tamamlanan çekimler renkli ve keyifli görüntülerden oluşuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberÖlümsüz Aşk Vizyonda…
Sonraki HaberLevent Dörter “Hadi” Video Klip
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.