Krizde en uygun Internet erişimleri

Malum, Türk Telekom’un özelleştirilmesi Dünya’nın en pahalı Internetini kullandığımız gerçeğini değiştirmedi. Türk Telekom Resmi Kurum havasından çıkarak müşterinin velinimet olduğunu anlamış olsada fiyatlar halen uçuk. Geçtiğimiz günlerde yapılan ÖTV indirimi ise fiyatlara komik rakamlar olarak yansıdı.

Türk Telekom’un tekelinde Internet piyasasında daha ucuz seçenekler olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Doğan Grubu bünyesindeki SmileAdsl’nin yeni kampanyasını örnek olarak verirsek 1Mbit hızlı, sınırsız bağlantıya 45 TL yerine 7 ay boyunca 26 TL ödüyorsunuz. Kalan 5 aylık sürede de 45 TL ödeyerek, 7 ay boyunca toplamda yaklaşık 140 TL kara geçebilirsiniz. Daha yüksek hızlarda ise karınız daha da artacaktır. Bu ve diğer kampanyalardan yararlanmak için 12 aylık taahhüt verdiğinizi de hatırlatalım. Detaylı Bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir başka kampanya, Koç grubu bünyesindeki Biri Adsl’de, 24 aylık taahhütünüz karşılığında 3 ay boyunca Internet erişiminizi indirimli olarak kullanabileceksiniz. Biri Adsl’de fiyat indirimlerinden çok yeni verilmeye başlayan 6, 8 ve 10Mbit hızlarındaki ADSL2 teknolojisi dikkat çekiyor. Detaylı Bilgi için tıklayınız.

Son olarak da Superonline bünyesinde ki SuperAdsl’de de SmileAdsl’nin fiyatlarına yakın bir indirimden yararlanabilirsiniz. Ancak SmileAdsl’nin 12 aylık taahhütünün aksine, SuperAdsl için 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

PAYLAŞ
Önceki HaberArjantin Out Filistin In
Sonraki HaberFatih Ürek yeniden Salata’da!
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.